ev oktatoja deak

Év Oktatója díjat nyert Dr. Deák István

2023. szeptember 12.

2023. szeptember 9-én, szombaton reggel tartották a tanévnyitó ünnepi szenátusi ülést az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A kongresszusi teremben egyetemi és állami vezetők, díszvendégek és a hagyományoknak megfelelően az esküt tevő elsőéves hallgatók jelenlétében nyitották meg a 2023/2024-es tanévet.

Prof. Dr. Rovó László, a Szegedi Tudományegyetem rektorának beszédét követően átadásra kerültek különböző díjak, melyek egyikében Karunk Oktatója is részesülhetett. Dr. Deák István tevékenysége elismeréseként a társadalomtudományok területén az Év Oktatója díjat nyerte el. Ezt követően a hagyományoknak megfelelően esküt tettek az elsőéves hallgatók a szenátusi és professzori kar előtt.

Ezúton is szívből gratulálunk a díjazáshoz!

Fotó: Sahin-Tóth István, Kovács-Jerney Ádám