Versenyfelhívás SZTE GTK

Copytition - az első egyetemi reklámverseny

2022. október 24.

A Copytition az ország első egyetemi reklámversenye. Küldetésünk, hogy bepillantást nyújtsunk a hallgatók számára a reklámvilágba, és felkeltsük minél több tehetséges fiatal érdeklődését.

A Four Creation Reklámügynökség és az SZTE GTK szervezésében megvalósuló verseny nem csak egy bulletpoint az önéletrajzodban, hanem egy valódi útlevél a szakmába.
Jelentkezz október 30. éjfélig itt!

Ha kérdésed van, keress minket a copytition@fourcreation.hu címen!

A versenyen 3 fős csapatokban (1 szövegíró, 1 grafikus, 1 stratéga) mérettetik meg magukat a versenyzők, de a csapatalkotásban szívesen segítünk az egyénileg vagy párban jelentkezőknek.

Az egyes pozíciók betöltéséhez nem elvárás az adott irányú végzettség, így ha például otthonosan mozogsz valamely grafikai szerkesztő program felületén, jelentkezz bátran grafikus pozícióba.

A 3 napos verseny programja:

1. nap - briefing day
10:00 - 10:30: Megnyitó
10:30 - 11:00: "Hogyan készítsünk tendernyertes prezentációt?" című előadás

11:00 - 12:00: Ügyfél köszöntő és briefing
12:00- Kötetlen munka a kampány összeállításán

2. nap - planning day
Egész napos kötetlen munka a kampány összeállításán
10:00 - 12:00: Csapatonként rövid egyeztetés az ügyféllel

3. nap - pitching day

Kampányterv véglegesítése, prezentációk összeállítása

14:00-17:00: Prezentációk bemutatása (csapatonként 15 perces prezentáció, amit 10 perces diskurzus követ)
17:30 - 18:00: Eredményhirdetés, díjátadó

A 3 napos megmérettetés során a versenyzők kötetlenül dolgozhatnak otthonról a kampányukon, de szükség esetén munkaterületeket biztosítunk számukra. A verseny időpontja: november 10-11-12.

Versenyfelhívás
Versenyszabályzat