Nyílt beszélgetés és fórum

Hogyan küzdjünk meg a háború okozta fokozott szorongással, aggodalmakkal? - Fórum

2022. március 08.

A Szegedi Tudományegyetem Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központja online nyílt beszélgetést és fórumot szervez 2022. március 8-án, kedden 18:00 órától.

"Mi az, amit tehetünk és hogyan kezeljük mentálisan a minket érő külső stresszkeltő hatásokat? Hogyan viseljük el az állandó bizonytalanságot? - Titeket hogyan érintenek az elmúlt események?" - teszi fel a kérdést a Szegedi Tudományegyetem Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központja, amelynek szakemberei online nyílt beszélgetést és fórumot szerveznek a témában 2022. március 8-án, kedden 18:00 órától.

Az online eseményen szó lesz arról, hogy mi adhat ebben a helyzetben biztonságot, miképp lehet érzelmileg stabilizálni önmagunkat. Hogyan figyeljünk azokra akik segítségre szorulnak, akár menekültek, akár köztünk élő emberek.

A fórumhoz kapcsolódni ITT lehet.