7. Városmarketing verseny_eredmények

GTK-s siker a 7. Városmarketing verseny országos döntőjén

2022. március 04.

A Miskolci Egyetem Marketing és Turizmus Intézete 7. alkalommal hirdette meg a Városmarketing versenyt, amelynek országos döntőjét 2022. február 25-én Miskolcon bonyolították le.

A szegedi régióból 3 csapatnak nyílt lehetősége a végső megmérettetésen részt venni, közülük két csapatot az SZTE GTK hallgatói alkottak. A verseny országos döntőjét a régiókban megrendezett regionális fordulók előzték meg, amelyek közül egynek a GTK főépülete adott otthont. A szervezésében az EMOK (Egyesület a Marketing Oktatásért és Kutatásért) is közreműködött.

A csapatok a választott város számára többek között fejlesztési és marketingstratégiai gyakorlati javaslatokat és megoldásokat dolgoztak ki, amelyeket egy prezentáció formájában kellett ismertetniük a zsűri számára.

A zsűri javaslatára a regionális fordulóról továbbjutottak az országos döntőre:
Távkapcsolat Anyával: Kontra Anna és Sipos Fanni Lili – Mindszent
Konzulens: Dr. Prónay Szabolcs

Makóra-ma: Juhász Kornélia, Pap Erős és Lőrincz Kata – Makó.
Konzulens: Dr. Kisznyér Péter

Bihari lányok: Balogh Zsuzsanna, Barabás Boglárka és Szöcs Kitti – Kolozsvár (Babeș–Bolyai Tudományegyetem).

Prezentációs különdíjban részesült:

A fejlődés útján: Katona Kitti, Kollár Tamás Csaba, Kis Máté - Hódmezővásárhely
Konzulens: Török Réka Szabina

Az országos döntőben már csak 12 csapat mutathatta be munkáját. Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy a versenyen mind a két GTK-s csapat kiemelkedő teljesítményt nyújtott. A Makóra-ma csapat (elsőéves hallgatók) 3. helyezést ért el – amely az eddigi legjobb eredmény szegedi csapatként a versenyen - míg a Távkapcsolat anyával csapat 7. helyezett lett.

Makóra-ma csapat

Szívből gratulálunk a díjazott csapatoknak és köszönjük a konzulensek felkészítő munkáját!