TDK kari forduló

TDK Kari forduló

11 hallgató gondolta úgy néhány hónappal ezelőtt, hogy belevág egy nagy kalandba, és elindul az Országos Tudományos Diákköri Konferencián való részvételért.

Kiválasztotta kedvenc témáját, felkérte témavezetőjét, és elmélyült a téma izgalmasabbnál izgalmasabb olvasmányélményeiben. Hétről-hétre tökéletesedett a mestermű, és ők maguk ez idő alatt rengeteget fejlődtek. Tehetségből kiválósággá váltak, választott témájuk szakértőjévé.

2022. január 27-én (csütörtökön) lehetősége nyílik az ifjú kutatóknak arra, hogy a Tudományos Diákköri Konferencia (TDK) Kari fordulóján ismertessék eredményeiket. Várunk sok szeretettel minden érdeklődőt!

A rendezvény helyszíne: SZTE GTK Főépület, Díszterem (1. emelet, 108-as terem)

Részletes program
Facebook esemény: https://www.facebook.com/events/658540521940611

Szakmai kirándulás

A Turizmus-vendéglátás szakos hallgatók a szorgalmi időszak utolsó két hetét is tartalmasan töltötték: vendégelőadóktól tanultak és szakmai kiránduláson vettek részt.