Educatio kiállítás

Educatio 2022

Vegyetek részt 2022. január 13-15. között az év legnagyobb oktatási szakkiállításán, az Education és ismerkedjetek meg Karunkkal!

Újra személyesen nyílik lehetőségetek arra, hogy információt gyűjtsetek a továbbtanulással kapcsolatban. Az SZTE GTK standjánál sok-sok ajándéktárggyal, kiadványokkal, hasznos tudnivalókkal és nagyon jó hangulattal várunk Titeket! Gyertek és kérdezzetek tőlünk bátran, hogy tudjunk Nektek segíteni meghozni a jó döntést! :)

Az esemény ingyenes, de regisztrációhoz kötött, kattintsatok ide! Regisztrálásra a helyszínen is lesz lehetőség, de a sorbanállás elkerülése érdekében célszerű már most elvégeznetek és QR kódot generálni (ezt kell majd felmutatnotok a belépéskor).

Gyertek, várunk Titeket sok szeretettel standunknál! :)

XXIII. Országos Esettanulmány Verseny

A nagy múltra visszatekintő Országos Esettanulmány Verseny Magyarország legkiemelkedőbb esettanulmányi versenye, ahol a hallgatók egy komplex, valós vállalati problémára irányulómegoldásaikon keresztül mérik össze tudásukat.