Fulbright ösztöndíj

Fulbright ösztöndíjas karunk oktatója

Dr. Kéri Anita, karunk adjunktusa Fulbright Visiting Research Scholar ösztöndíjat nyert a 2022/2023-as tanévre.

A programnak köszönhetően 4 hónapot fog eltölteni a San José State University-n és a Marketing and Business Analytics tanszéken fog kutatni felsőoktatási marketing témában.

Mit kell tudni a Fulbright ösztöndíjról?

A Fulbright program 1946 óta működik, melynek célja, hogy az Egyesült Államok és a világ valamennyi országa között fejlessze a kapcsolatokat a kutatás, az oktatás és a kultúra terén. A Fulbrightnak egy hatalmas és összetartó alumni közössége van, több Nobel díjas került már ki közülük, mint például Milton Friedman. Magyarország 1987-ben csatlakozott a programhoz.

Szívből gratulálunk Dr. Kéri Anitának és sok sikert kívánunk az ösztöndíjas időszakhoz!

Érettségi After 2022

Szívesen kieresztenéd a gőzt mielőtt megtudod, hogy felvettek az Egyetemre? Van egy jó hírünk a számodra: Érettségi after partyt szervez a Szegedi Tudományegyetem!