Jelentkezési határidő TDK

TDK jelentkezési határidő

2022. április 14.

Április 18-ig tudtok jelentkezni a TDK (Tudományos Diákköri Konferencia) tavasszal megrendezett kari fordulójára.

Miért jó TDK-zni?
Pár hónap alatt rengeteget lehet fejlődni
A dolgozat megírása során a hallgató megtanulja a kutatómunka végzésének fortélyait
Elsajátít egy gondolkodásmódot, megismer egy módszertant
Mélyebben elmélyül egy témában, így annak szakértőjévé válik
Olyan speciális tudással fog rendelkezni, ami megkülönbözteti őt a munkaerőpiac bármely más szereplőjétől

A TDK azonban még ennél is sokkal több: közösség, kapcsolatrendszer, kihívás, buli, és még számtalan váratlan dolog.

FIGYELEM! A TDK dolgozat szakdolgozatként is benyújtható, így két legyet üthetsz egy nagyobb csapásra!

Ha csatlakozni szeretnél a TDK-hoz, bátran keresd fel azt, akivel szívesen dolgoznál együtt és keresd a Kari TDK felelőst, Sávai Mariannát a savai.marianna@eco.u-szeged.hu vagy a tdk@eco.u-szeged.hu e-mail címen.