Karácsonyi cipősdoboz akció

Karácsonyi cipősdoboz akció a Nonbussines marketing kurzuson

A Karácsonyi Cipősdoboz akciót minden ünnepi időszak közeledtével a Baptista szeretetszolgálat szervezi. Az akció lényege, hogy együtt szebbé tegyük egy rászoruló karácsonyát, és egy cipősdobozt mindenféle jóval telitöltve és becsomagolva jutassunk el számukra a fa alá.

Az adományozás e formája igencsak népszerű, hiszen az adományozó kedv az ünnepek közeledtével növekszik.

A Nonbusiness marketing órán korábban Béla-Csovcsics Andrea tanárnő által indított hagyomány, hogy a félév végén (hiszen pont az adományozásról is tanulunk) aki szeretné, órai keretek között készítheti el a cipősdobozát. Idén sem volt ez másképp, így az utolsó órán együtt vittük el adományunkat az egyik szegedi gyűjtőpontra, a Kígyó utcán található Plazma Pontba, ahol biztosítottak minket arról, hogy a cipősdobozok jó helyre kerülnek majd.

Szakmai kirándulás

A Turizmus-vendéglátás szakos hallgatók a szorgalmi időszak utolsó két hetét is tartalmasan töltötték: vendégelőadóktól tanultak és szakmai kiránduláson vettek részt.