Ösztöndíj formájában támogatja közgazdászhallgatóit az SZTE GTK és partnerei az őszi szemeszterben

2020. szeptember 16.

A Gazdaságtudományi Karon 2012 óta töretlenül működik a tehetséggondozás céljából alapított ösztöndíjrendszer. Mára már, a Kar mellett több mint 30 partner – köztük volt hallgatók is - segíti ösztöndíj formájában a leendő közgazdászok tanulmányait.

A kezdeményezésnek köszönhetően részben vagy egészben mentesülhetnek a tandíjkötelezettség alól a sikeres pályázók.

A pályázatokat bíráló bizottság döntése alapján, a 2020/21-es tanév őszi szemeszterében 93 kimagasló tanulmányi eredménnyel büszkélkedhető hallgató részesült támogatásban. Közülük hatan nemzetközi hallgatók, akik az angol nyelvű Business Administration and Management alapképzésen folytatják tanulmányaikat. A hagyománnyá vált ösztöndíjátadó ünnepség, a járványhelyzetre való tekintettel és mindenki egészségének megőrzése érdekében, szeptemberben nem kerül megrendezésre.

A Kar ezúton szeretné kifejezni háláját partnerei számára: nagyon köszönjük, hogy ismét támogatták hallgatóinkat! Szívből gratulálunk a díjazottaknak és hasonló sikereket kívánunk a jövőben is!

Vállalati partnereink, akik ebben a félévben ösztöndíjat alapítottak:

• BP
  • Coop Szeged Zrt.