GTK Online Nyílt nap

Meghívó – SZTE GTK Online Nyílt nap 2020

2020. november 30.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara 2020. december 14-én online Nyílt napot tart 15 órától, melyre sok szeretettel várja az érdeklődő diákokat és szüleiket.

Kedves felvételiző diákok!

Szeretettel meghívunk Titeket 2020. december 14-én, 15 órakor kezdődő online Nyílt Napunkra, ahol megismerkedhettek a 2021/2022-es tanévben induló gazdasági képzéseinkkel, ösztöndíj-, és Erasmus lehetőségekkel, valamint az SZTE GTK Hallgatói Önkormányzatával. Az előadások között a GTK képzéseihez kapcsolódó kvízekkel pezsdítjük fel a hangulatot és feltehetitek majd kérdéseiteket is, melyeket egy másik videóban megválaszolunk Nektek.

A Nyílt nap helyszíne:
Az SZTE GTK hivatalos Youtube csatornája. A megtekintéshez kattints ide.

Kérdés esetén forduljatok hozzánk bátran emailben (bundsag.eva@eco.u-szeged.hu, marketing@eco.u-szeged.hu) vagy Facebook oldalunkon.

Kövessétek nyomon a Nyílt nap eseményt a folyamatosan frissülő információkért!

Várunk Titeket, csatlakozzatok hozzánk :)