Közgazdászok Viadala – A 20 órás vetélkedő

2019. szeptember 26.

Az első Közgazdászok Viadala, ahol egy épületben 6 egyetem csapata versenyzik 20 órán át. Alvás nélkül, ez már önmagában is kihívás, de közben teljesíteni is kell. A tét félmillió forint.

Az SZTE Gazdaságtudományi Kar három alapszakját képviselő hallgatói szervezete, a Marketing Klub, a PSZTeam és a GM Club összefogott, hogy létrehozza az ország leghosszabb közgazdász vetélkedőjét, az Ökonómia Közhasznú Alapítvánnyal és az SZTE Gazdaságtudományi Karral közösen.

A kar idén ünnepli 20. évfordulóját, ennek alkalmából meghívja más egyetem közgazdász csapatait egy 20 órás versenyre, hogy kiderüljön, ki viheti haza idén a Közgazdász kupát és a negyedmillió forintos fődíjat.

Fő támogatóink a KPMG Hungária Kft és a PC Trade Systems Kft, valamit a Sole-Mizo Zrt.

A verseny összdíjazása félmillió forint:

1. I. helyezett: 250 000 Ft, a Közgazdász kupa és a dicsőség
  2. II. helyezett: 150 000 Ft
  3. III. helyezett: 100 000 Ft

Program:

• A verseny időtartama: október 25. 13:00 – október 26. 9:00,
  • A 20 órás vetélkedő alatt étkezés és kávé biztosított,
  • A 20 óra letelte után szállást biztosítunk a csapatoknak,
  • Az esemény zárórendezvényére október 26-án 20:00-kor a Kar főépületében (6722 Szeged, Kálvária sgt. 1.) kerül sor, ahol egy állófogadás keretében hirdetjük ki a helyezést elért csapatokat,
  • A fogadást követően közösen megünnepelhetik a csapatok, hogy teljesítették a 20 órás kihívást és kiengedhetik a fáradt gőzt,
  • A résztvevő csapatok részére szombat éjszakára is biztosított a szállás.

Jelentkezés:

Vegyél részt te is ebben az új innovatív kihívást jelentő versenyben, tedd próbára az állóképességed és tudásod, ismerj meg más egyetemi hallgatókat egy szórakoztató és egyben szakmai vetélkedő keretében!

Amit a csapatokról tudni kell:

• Egyetemenként egy csapatot várunk,
  • Csapatonként 10 fő az elvárt létszám (alapképzésen vagy felsőoktatási szakképzésen résztvevő hallgatók),
  • 1-2 fő oktatót várunk az egyetemi csapatuk támogatására,
  • a verseny feladatai 4 szakterület köré épülnek: marketing, menedzsment, pénzügy és számvitel, ezért ajánlott a csapatokat ennek figyelembevételével összeállítani,
  • a jelentkezéseket a vetelkedo@eco.u-szeged.hu email címre várjuk csapatonként.

Az e-mail tartalmazza a 10 résztvevő nevét és a szakot, amelyen tanulnak, illetve a kísérő oktató(k) nevét és a csapat kapcsolattartójának elérhetőségeit!

A vetélkedővel kapcsolatban további információ az alábbi e-mail címen kérhető: vetelkedo@eco.u-szeged.hu