Kari TDK felhívás

2019/20. I. félév

Ha ebben a félévben írod a szakdolgozatod, és úgy gondolod, hogy több is van benne, hogy jó volna, ha értő szemek látnák és fülek hallanák, mennyi energiát fektettél bele, hogy jó volna magabiztosabban bemutatni az eredményeidet, várunk TDK-zni!

A következő OTDK-ra 2021. tavaszán Sopronban kerül sor, amelyhez kari TDK válogatókat rendezünk

• 2019/20 őszi félévében,
  • 2019/20 tavaszi félévében,
  • 2020/21 őszi félévében.

Tájékoztató a 2019/20as tanév őszi féléves ütemezéséről és a jelentkezésről
2019. szeptember 25. 9:30
2. emeleti folyóiratolvasó

Tájékoztató kutatásmódszertanról és bármilyen felmerülő kérdésről
2019. október 2. 9:30
2. emeleti folyóiratolvasó

A TDK-ra történő jelentkezés határideje
2019. október 6.

Az OTDK-n való részvétel feltétele, hogy a helyi TDK fordulón abszolutóriumszerzés előtt történjen a részvételi jog megszerzése. Erre a helyi TDK forduló dátumának kialakításánál ügyelünk.

További információ:
Dr. Kincsesné Dr. Vajda Beáta TDK felelős, vajda.beata@eco.u-szeged.hu

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara mély fájdalommal tudatja, hogy PROF. DR. NAGY LAJOS, professor emeritus, a Közgazdaságtudomány doktora, a Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karának egykori dékánhelyettese, a Politikai Gazdaságtan, később Közgazdasági Tanszék tanszékvezetője, 2020. március 8-án, életének 94. évében eltávozott közülünk.