Marketing Asszisztens Pozíció

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar marketing asszisztensi pozíciót hirdet nappali tagozatos hallgatók számára. A leendő munkatárs feladata a kari marketing tevékenységben (például kari kommunikáció, beiskolázási kampány, egyetemi rendezvények stb.) aktívan részt venni.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárások:

• Heti 20 órás munkavégzés
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Marketing területen folytatott tanulmányok
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Grafikai szoftverek alap felhasználói szintű ismerete
  • Hallgatói jogviszony legalább 2020 decemberig
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

• Felsőfokú nyelvismeret
  • Social media marketing ismeretek
  • Alapképzésben részt vevők esetében továbbtanulási szándék a Kar valamelyik mesterképzési szakán

Feladatok:

• Kari marketinges munkatársak feladatelvégzésének napi szintű támogatása
  • Kari marketing- és kommunikációs stratégia tervezésében szerepvállalás
  • Rendezvények szervezésében aktív részvétel
  • Közösségi média menedzsment
  • Kommunikációs anyagok készítése; cikkek, blogbejegyzések, sajtóközlemények elsősorban magyar nyelven, alkalmanként idegennyelven
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, nyomdával

Pályázat beadási határideje és formája:

2019. október 27-ig önéletrajz és motivációs levél elküldése a bundsag.eva@eco.u-szeged.hu és huszar.sandor@eco.u-szeged.hu címre. A levél tárgya: „Marketing asszisztens akarok lenni”.

Munkavégzés helye:

6722 Szeged, Kálvária sgt. 1.

MSCI

MSCI is organizing an Open Day event on the 27th November. In this event participants will have an exclusive opportunity to take an office tour, meet some representatives of main interest areas (analytics, data, technology, client coverage), and discuss career paths with them and with other colleagues.