Kettős diploma megállapodás

Új kettősdiploma-megállapodás

Pelle Anita, az International Economy and Business angol nyelvű mesterképzésünk szakfelelőse június elején szándéknyilatkozatot írt alá double degree együttműködésre a kunmingi Yunnan Egyetem (YNU) Gazdaságtudományi Karának dékánjával.

A nyilatkozat értelmében az együttműködés jogi kereteinek rögzítése indul meg mindkét egyetemen, majd az SZTE GTK fogadja a YNU kiválasztott hallgatóit hároméves mesterképzésük második évében. A kínai hallgatók európai fókuszú nemzetközi gazdasági kurzusokat hallgatnak illetve szakdolgoznak Szegeden, melynek sikeres teljesítése esetén az SZTE GTK mesterszakos diplomáját is megkapják.

MSCI

MSCI is organizing an Open Day event on the 27th November. In this event participants will have an exclusive opportunity to take an office tour, meet some representatives of main interest areas (analytics, data, technology, client coverage), and discuss career paths with them and with other colleagues.