Nevtelen-1

Erasmus Est

2016. március 18.

A Gazdaságtudományi Kar főépületének aulája március 8-án egy különleges Erasmus-estnek adott otthont.

Az Erasmus-pótpályázatok leadásának egyre közelgő határideje előtt meginvitáltuk a GTK-án tanuló Erasmus cserehallgatókat, hogy egyetemeik rövid bemutatásával segítsék a még hezitáló magyar diákokat a nagy kérdésben: „hová is adjak be Erasmus-pályázatot?” Az est a Campus Mundi és az Erasmus+ pályázatokkal kapcsolatos tájékoztatóval kezdődött, majd a terepet 7 órakor a partneregyetemek hallgatói vették át remek hangulatú és informatív mini-előadásaikkal. Az est hasznosságát mi sem bizonyítja jobban, mint hogy több magyar hallgatót is az elhangzott előadások győztek meg leendő úti céljukról.

Mindenkinek köszönjük a részvételt különös tekintettel a kiváló előadásokkal készülő Erasmus-hallgatóinkra!