osztondij_1170x430

Hetedik ösztöndíjátadó ünnepség a Gazdaságtudományi Karon

2015. szeptember 14.

Szeptember 11-én, pénteken már hetedik alkalommal adták át a vállalati és a GTK Tehetsége ösztöndíjakat a Gazdaságtudományi Karon.

Jelenleg 137 hallgató tanul ösztöndíjasként a GTK-n, és 23 vállalat támogat ösztöndíjasokat. Négy hallgató a tanulmányai kezdete óta folyamatosan kapja a GTK Tehetsége ösztöndíjat.

A hetedik ösztöndíj átadó ünnepségen 85 oklevelet vettek át személyesen a hallgatók. Emellett kiosztották a külföldi hallgatóknak meghirdetett ösztöndíjat is, amelyre a 2013-ban indult angol nyelvű BA képzésben résztvevő hallgatók pályázhattak. Ezt az ösztöndíjat a bizottság a 2015/16-os tanév őszi félévére Henry Chinedu Obednek, karunk nigériai hallgatójának ítélte.

Az ösztöndíjrendszer az önköltséges képzésben résztvevő hallgatók számára egyaránt jelent támogatást tanulmányaikhoz és képességeik, szorgalmuk elismerését. Emiatt az ösztöndíj további motivációt jelent a GTK hallgatóinak, hogy tanulmányi eredményeikkel bizonyítsák tehetségüket a kar és a vállalati partnerek számára.

Gratulálunk minden ösztöndíjas hallgatónak!