Prezentációs Verseny v2

Prezentációs Verseny

2015. október 08.

A Szegedi Tudományegyetem Tehetségpontja tudományos prezentációs versenyt hirdet mindazok számára, akik tehetséget és kedvet éreznek magukban ahhoz, hogy egy tudományos problémát a közönség számára érthetően, a modern prezentációs eszközök segítségével bemutassanak.

A kari forduló menete:

• A részvételi szándékot Kazár Klára részére kérjük jelezni a kazar.klara@eco.u-szeged.hu e-mail címre.
  • Részvételi szándék jelzésének határideje: 2015. október 19. 12.00 óra
  • A verseny során bemutatandó prezentációk témáját egy, a kar honlapján a Gazdaságtudományi Kar Tudományos Közleményei között megtalálható tanulmányok közül választja ki a GTK zsűri.
  • A kisorsolt témákat a versenyzők 2015.10.29-én 8.00 órakor kapják meg e-mail címükre elküldve.
  • A kisorsolt témából 2015.10.29-én 8.00-14.00 óra között kell a versenyprezentációt elkészíteni (bármilyen helyszínen).
  • A versenyprezentáció hossza: 10 perc
  • Az önálló kutatási témával már rendelkező versenyzők:
    • a kutatásukhoz kapcsolódó prezentációs témát kapnak
    • a kapott téma feldolgozásán túl mutassák be a kapcsolódó önálló kutatási eredményeiket is
    • a részvételi szándék jelzésekor adják meg a pontos kutatási témájukat

További információ a versenyfelhívásban található.

Facebook esemény: https://www.facebook.com/events/900864529991096/

TÁMOP-4.2.2.B-15/1/KONV-2015-0006