gebert_judit_doktori_vedes

Gébert Judit értekezésének nyilvános vitája

2015. október 06.

Gébert Judit – „Helyi gazdaságfejlesztés a képességszemlélet alapján” –című doktori értekezésének vitájára október 1-jén került sor a MTA Szegedi Területi Bizottság székházában

Gébert Judit témavezetői: Prof. Dr. Farkas Beáta, CSc (egyetemi tanár, SZTE) és Dr. Málovics György, PhD (egyetemi docens, SZTE) voltak.

A védési bizottság tagjai
Elnök: Prof. Dr. Voszka Éva, DSc (egyetemi tanár, SZTE)
Titkár: Dr. Pelle Anita, PhD (egyetemi docens, SZTE)
Tagok: Prof. Dr. Dinya László, PhD (egyetemi tanár, SZTE) Dr. Czagány László, CSc (egyetemi docens, SZTE)
Bírálók: Prof. Dr. G. Fekete Éva, PhD (egyetemi tanár, ME) Dr. Lelkes Orsolya, CSc (Deputy director, European Centre for Social Policy and Research)

A jelölt sikeresen megvédte doktori értekezését. Gratulálunk Gébert Juditnak!

A disszertáció és a tézisek megtekinthetők az SZTE Klebelsbeg Könyvtár Tájékoztató Osztályán, valamint letölthetők az Országos Doktori Tanács honlapjáról: http://www.doktori.hu/index.php?menuid=193&vid=15024