fivestar_mkt

MKT Pódium: Brand a lelke mindennek

2015. november 09.

Az MKT SZIB október 20 –án a GTK aulájában tartott előadásának vendége, Horváth Ádám, a FiveStar! Creative Consulting Marketing ügynökség alapító partnere volt.

Az előadásból megtudhattuk, hogy miképpen lehet kollégiumi szobából elindulva, egészen odáig eljutni, hogy 160 fő dolgozzon együtt a legutóbbi kampányukon.

Horváth Ádám a céget alapítótársával, barátjával közösen egy kollégiumi szobából indulva hozta létre, és ma már világszerte ismert márkák építésén fáradoznak, többek között: Grundig, Chio, Fundamenta, Tchibo, Unilever, vagy éppen a British American Tobacco.

Olyan gyakorlati kérdésekre kaphattunk választ az interaktív előadás során, mint miként lehet egy startupot létrehozni vagy marketingügynökséget grundolni egyetemistaként, hogyan működik a gyakorlatban egy nemzetközi sportrendezvény PR kommunikációja, vagy melyek a legújabb innovációk az in-store marketing területén.

A résztvevők beleláthattak abba, hogy miként lehet alkalmazni a tankönyvben tanultakat a gyakorlatban. Egy esettanulmány segítségével egy szimulált tendertáárgyaláson is részt vehettek, ahol kipróbálhatták magukat az ügynökségi oldalon.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk az MKT következő előadásain is!