Simonyi Business and Economic Development Center

GTK-s siker a II. Simonyi International Video Pitch versenyen

2015. április 28.

A Simonyi BEDC II. Évfordulójának keretében került sor a II. Simonyi International Video Pitch eredményhirdetésére

A nemzetközi zsűri néhány tagja is bekapcsolódott Skype-on keresztül az Ohio University képviseletében. A verseny a Simonyi BEDC és az Ohio University szervezésében, illetve az SZTE GTK bevonásával valósult meg. A hallgatóknak 3 perces ún. video pitch-et kellett készíteniük angol nyelven, amelyben bemutatják projektjük leglényegesebb elemeit.

Az SZTE GTK Entrepreneurship a gyakorlatban c. kurzusán kialakult csapat, a GetTravelled (csapattagok: Matuszka Enikő és Péter-Szabó Zsanett, VF MSc) ,,Honorable Mention" formában kapott elismerést a versenyen, ami azt jelenti, hogy szoros versenyben negyedik helyezést értek el a 29 induló (amerikai és magyar) csapat közül. Az Ohio University-t képviselő Faith Knutsen külön kiemelte a GetTravelled csapatát és innovatív ötletét.

GetTravelled Certificate