econo-MIX - Leading business for success

Érdeklődő, tettrekész, magabiztos fiatal szakember, vagy egyetemi/főiskolai hallgató vagy? Gyere és játssz velünk: vigyél sikerre egy céget online üzleti szimulációval!

ECONO-MIX_nagy

A verseny során online selejtezőkön és egy élő döntőn vehetsz részt, 3 fős csapatot alkotva barátaiddal. A kihívást jelentő feladatok teljesítésével játékos versengés közben nyerhetitek meg a fődíjat, és indíthatjátok be karriereteket a verseny kiírójánál, a Philip Morris Magyarország Kft.-nél.

Kíváncsi vagy a díjakra?

1. helyezett: 3x Apple iPad 32 GB

2. helyezett: 3x iPod nano 16 GB

3. helyezett: 3x vásárlási utalvány

A legjobbak számára vonzó karrierút nyílhat a Philip Morris Magyarország Kft.-nél!

Jelentkezési határidő: 2013. április 8.

www.econo-mix.hu

ECONO-MIX

Az SZTE GTK július 2-án rendezte volna meg a hagyománynak tekinthető diplomaosztó ünnepségét a József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A járványhelyzet azonban gátat szabott a rendezvénynek és a végzett közgazdászok méltó módon történő elbúcsúztatásának egyaránt.