Bezár

Hallgatóinknak

A GTK a Pécsi OTDK-n

Hallgatói sikerek

Hallgatói sikerek

2015. március 09.
6 perc

2022

  • Városmarketing verseny - Országos Döntő
    • 3. helyezett: Juhász Kornélia, Pap Erős és Lőrincz Kata
    • 7. helyezett: Kontra Anna és Sipos Fanni Lili
    • különdíj: Katona Kitti, Kollár Tamás Csaba, Kis Máté"
  • Prezlimpia
    • 1. helyezett: Le Thi Thanh Mai
  • Copytition
    • 1. helyezett: Bárkányi Bettina Fanni, Miksity Ramóna és Marjanovic Igor
  • PwC számviteli esetmegoldó verseny
    • 1. helyezés: Balogh Dávid
    • Döntős: Ágoston Alíz, Szalóky Bence
  • Stat Wars
    • 5. helyezés: Fábián Emőke Schmid Krisztián
    • 9. helyezés: Balogh Dávid László, Szabó Szandra, Vas Titanilla Erzsébet

2019

  • Prezilimpia országos döntője: 3. helyezés (Nasib Huseynov – Felkészítő tanára: Seres Erika)

2018

  • „Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban” elnevezésű pályázaton Fiser Annamária (SZTE GTK pénzügy MA) különdíjban részesült „Az uniós csatlakozási folyamatok társadalmi vonatkozásai, különös tekintettel a vajdasági magyar közösség helyzetére” című dolgozatával.
  • Diákmenedzsment Bajnokság országos döntő 2 helyezés – Nagy-György János, Terék Larion, Szekeres Károly

2017.

  • Országos Pénzügyi Esettanulmányi Verseny: 2. helyezés (Máté Andor – Rácz Tamás – Szládek Dániel – Tóth Balázs)
  • Ernst & Young Audit Verseny: 2. helyezés (Csóti Anna)
  • Ernst & Young Audit Verseny: különdíj (Brecska Mária)
  • Országos Esettanulmány Verseny: 4. helyezés (Kelemen Dóra – Hám Balázs – Ioannis Cangosz – Kakuk Szabolcs)

2016.

  • Országos Controlling Esettanulmányi Verseny: 2. helyezés (Kókai Péter – Máté Andor – Szládek Dániel – Tóth Balász)
  • Országos Média Diákverseny: 2. helyezés (Sebők Beatrix – Virág Anna – Honti Tamás)
  • Országos Esettanulmány Verseny: 4. helyezés (Sipos Tímea – Árvai Dávid – Honti Tamás – Rádóczi Zsolt)
  • Nemzetgazdasági Minisztérium Magyarország OECD csatlakozásának 20. évfordulója alkalmából kiírt diákpályázata: 3. helyezés (Kuruczleki Éva: 20 év az OECD-ben, 20 év a magyar oktatásban - OECD tagságunk hatása a magyar oktatásra)
  • Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban páyázat: 2. helyezés (Szenoradszki Nóra: Az uniós polgárok részvétele az európai polgári kezdeményezésekben)

2015.

SZTE Tehetséggondozó Tanács által kitüntetett közgazdász hallgatók:

  • Schuszter Tamás: Kiválósági lista, arany fokozat
  • Tabajdi Éva Enikő: Kiválósági lista, bronz fokozat
  • Buzás Lili: Kiválósági lista, bronz fokozat
  • Péter Rita: Kiválósági lista, bronz fokozat
  • Sánta Máté: Kiválósági lista, bronz fokozat, MNB Hallgatói ösztöndíj
  • Lipták Lilla: Kiválósági lista, bronz fokozat, Te-Di Trade-Pro Talentis Vállalati ösztöndíj
  • Lóczi Eszter: Kiválósági lista, Sport kategória, bronz fokozat
  • Martus Bettina Szandra: Kiválósági lista, bronz fokozat, MNB Hallgatói ösztöndíj
  • Szűcs Sándor: Transcommers-Pro Talentis Vállalati ösztöndíj
  • Szakács Kornél: MNB Hallgatói ösztöndíj
  • Rácz Tamás: MNB Hallgatói ösztöndíj
  • Kálmán Melitta: MNB Hallgatói ösztöndíj
  • Kovács Eszter: MNB Hallgatói ösztöndíj
  • Czékus Klaudia: MNB Hallgatói ösztöndíj
  • Árvai Dávid: MNB Hallgatói ösztöndíj
  • Szabó Csaba: MNB Hallgatói ösztöndíj
  • Csovcsics Andrea: MNB Hallgatói ösztöndíj
  • Kis Katalin: MNB Hallgatói ösztöndíj
  • Farkas Tamás: Talentis díj
  • Barczi Ádám: Esélyegyenlőségi Talent ösztöndíj
  • Hollós Annamária: Esélyegyenlőségi Talent ösztöndíj
  • Monok Kristóf: Esélyegyenlőségi Talent ösztöndíj
  • Bloomberg FX Option Trading Game: 2. helyezés (Spiegl József – Hegedűs Zoltán – Meszlényi Réka)
  • Dr. Papp László Számvitel verseny: 2. helyezés (Sávai Zsanna – Szládek Dániel – Bene Tamás – Tóth Balázs)
  • Sófi József Ösztöndíj (Schuszter Tamás)
  • Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítvány Különdíja (Mátyus Ákos)
  • II. Simonyi International Video Pitch: Honorable Mention (Matuszka Enikő – Péter-Szabó Zsanett)

2014.

  • Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítvány Különdíja (Schuszter Tamás)
  • Jó tanuló, jó sportoló díj - 3. helyezés (Lóczi Eszter) - (elismerő oklevelet kapott: Kárász Anna, Pozsár Bence)
  • Bien.hu szlogeníró pályázat - 2. helyezés (Kórógyi Anita)
  • Microsoft Imagine Cup - 2. helyezés innováció kategóriában (Jandzsó Zsolt, Boros Ákos, Budincsevity Norbert, Babarczi Katica és Szabó Gábor)
  • Egy-Kör 2 – egyetemisták és főiskolások környezeti esettanulmány versenye - országos döntő I. hely (Árva-Tóth Adrienn, Hajdu Katalin és Tölgyi Zsófia)
  • Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítvány Különdíja (Schuszter Tamás)
  • Buda-Cash Országos Hallgatói Tőzsdeverseny, SZTE hallgatók: 2. helyezés (Nyári Tamara)
  • Országos Piackutatási Diákverseny 1. helyezés (Juhász Anita, Huszár Attila, Nagy Zoltán. Felkészítő: Hetesi Erzsébet)
  • Országos Piackutatási Diákverseny 3. helyezés (Keszeg Mária, Tóth Norbert, Zuba Tamás. Felkészítő: Kovács Péter)
  • Országos Piackutatási Diákverseny 4. helyezés (Jakab Réka, Tanács Hajnalka, Vincze Dalma. Felkészítő: Kazár Klára)
  • MNB Hallgatói Ösztöndíjat vehettek át: Kovács Eszter, Lipták Lilla, Rádóczi Zsolt, Szabó Csaba, Talmácsi Nikoletta

2013.

  • Magyar Turizmus Zrt. „Év Turisztikai Témájú Szakdolgozata” c. verseny: 2. helyezés (Kovács Otília)
  • SZTE Tehetségpont Kiválósági lista - Év Tehetsége: aranyfokozat (Mátyus Ákos)

2012.

  • „Együttműködve versenyezni” II. Országos Városmarketing verseny: országos 2. helyezés (Horváth Szabolcs, Tóth Boglárka)
  • Corvinus Egyetem XIII. Országos esettanulmány verseny: országos 2. helyezés (Borbola Balázs, Farkas Csaba, Fekete Csanád és Aleksziev Péter)
  • Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítvány Különdíja (Berki Viktor)
  • Technolab Országos Innováció Menedzsment verseny: 3. helyezés (Prónay Bence, Sikala Ákos, Szakács Kornél)
  • L’Oréal Brandstorm nemzetközi marketingverseny magyarországi döntő: 3. helyezés (Juhász Anita, Bene Bence, Lakó Dániel)
  • Erős Gyula díj (az Erős Gyula Alapítvány pályázata): 2. helyezés (Dancsik Bálint)
  • "MARGÓ" térségfejlesztési esettanulmány készítő verseny (Miskolci Egyetem): 4. helyezés (Bagdi Ferenc, Balogh Máté, Lócskai Ádám, Kovács Péter)
  • Deloitte Diák Derbi Esettanulmány Verseny: 6. helyezés (Sós Erika, Vass Enikő, Wittner Adrienn, Forrai Lujza)
  • KPMG „BigOne” számviteli esettanulmány-verseny 5. helyezés (Bizseregj nevű csapat: Martonosi Lili, Meszlényi Réka, Domonyik Norbert)
  • KPMG „BigOne” számviteli esettanulmány-verseny 9. helyezés (DMW Consulting nevű csapat: Dancs Ivett, Miklós Beatrix, Wittner Adrienn)
  • "Magyarország az Európai Unióban, az Európai Unió a világban" c. pályázat: 2. helyezés (Dancsik Bálint)

2011.

  • L’Oréal Brandstorm nemzetközi marketingverseny magyarországi döntő: 3. helyezés (Ádám Zsuzsanna, Csovcsics Andrea, Papp Szabolcs)
  • KPMG „BigOne” számviteli esettanulmány-verseny 3. helyezés (T-K Triumvirátus nevű csapat: Bagi Judit, Balog Enikő, Nagy Magdolna)
  • KPMG „BigOne” számviteli esettanulmány-verseny 9. helyezés (Piros Bizgentyűk nevű csapat: Erdei Ádám. Nagy Antal Dániel, Pásztor Ákos)
  • KPMG „BigOne” számviteli esettanulmány-verseny 12. helyezés (Pacioli nevű csapat: Sós Erika, Vass Enikő, Wittner Adrienn)
  • „Ernst & Young Championship” egyéni audit versenyen 3. helyezés (Nagy Magdolna)
  • Országos Piackutatási Verseny: 5-8. helyezés (Kazár Klára, Székelyhidi Katalin, Tulkán Tímea)
  • International Statistical Literacy Project, Statisztikai Poszter-készítő Verseny, 1. helyezés egyetemisták, főiskolások kategóriájában (Zuba Tamás, Tölgyi Zsófia, Ostoróczky Boglárka)

2010.

  • II. Országos Piackutatási Diákverseny: 2. helyezés: (Csovcsics Andrea, Ádám Zsuzsanna, Kóródi Katalin)

2009.

  • Dr. Papp László Számvitel verseny: 3. helyezés (Boros Eszter, Horog Tímea, Kis Norbert László)
  • KPMG “BigOne” esettanulmány verseny:
    • 1. helyezés (Lippai-Makra Edit, Kecse-Nagy Helga, Kecse-Nagy Fanni)
    • 2. helyezés (Boros Eszter, Horog Tímea, Takács Anita)
  • L’Oréal Brandstorm nemzetközi marketingverseny magyarországi döntő: 1. helyezés (Markó Brigitta Zsanett, Tekulics Anna, Góré Dániel)
  • Kochmeister-díj (BÉT): 1. helyezés (Jankó László, Tari Szabolcs)

2008.

  • Dr. Papp László Számvitel verseny: 2. helyezés (Pál Andrea, Sebó Andrea, Szombati Tamás)
  • KPMG „BigOne” esettanulmány verseny
    • 2. helyezés (Lippai-Makra Edit, Pál Andrea, Sebó Andrea)
    • 7. helyezés (Aranyosi Zoltán, Fabula Zsuzsanna, Petrovics Nikolett)
    • 13. helyezés (Bene Krisztina, Boros Eszter, Molnár Márta)
  • Ernst & Young Championship verseny: 1. helyezés (Sebó Andrea)
  • Kochmeister-díj (BÉT): 3. helyezés (Kiss Gábor Dávid, Kuba Péter)

2007.

  • KPMG „BigOne” esettanulmány csapatverseny: 3. helyezés (Lippai-Makra Edit, Pál Andrea, Sebó Andrea)
  • Ernst & Young Championship esettanulmány egyéni verseny: 3. helyezés (Sebó Andrea)
  • Kochmeister-díj (BÉT): 3. helyezés (Vajda Beáta, Kiss Gábor Dávid)

Aktuális események

Rendezvénynaptár *

  • *
    máj
    14
    Kárász utcán megtekinthető május 14. és június 10. között
    08:00
    Kárász utcán megtekinthető május 14. és június 10. között
    08:00
  • *
    máj
    30
    SZTE GTK, bővebb információk a CooSpace GTK - TDK színtéren
    10:00 - 15:00
    SZTE GTK, bővebb információk a CooSpace GTK - TDK színtéren
    10:00 - 15:00

Kapcsolódó hírek