Bizottságok

Oktatási Bizottság

Elnök:
Kürtösi Zsófia
Tagok:
  • Kovács György
  • Kovács Zsuzsanna
  • Imreh Szabolcs
  • Udvari Beáta
  • Szakálné Dr. Kanó Izabella
  • Deák István
  • Prónay Szabolcs
  • 1 fő hallgatói képviselő
  • tanácskozási joggal: 2 fő oktatási koordinátor

Kreditátviteli Bizottság

Elnök:
Vas Zsófia
Titkár:
Pásztor Mihályné
Tagok:
  • Bodnár Gábor
  • Tarjányi Margit
  • Varga János

Tanulmányi Bizottság

Elnök:
Mozsár Ferenc
Tagok:
  • Somosi Sarolta
  • Kuruczleki Éva
  • 3 fő hallgatói képviselő
  • tanácskozási joggal: Boros Judit

Távoktatás-fejlesztési Bizottság

Elnök:
Majó-Petri Zoltán
Tagok:
  • Kazár Klára
  • Kosztopulosz Andreász
  • Farkas Zsóka
  • Bödő Kinga

Tehetséggondozási Bizottság

Elnök:
Vilmányi Márton
Tagok:
  • Lukovics Miklós
  • Sávai Mariann
  • Huszár Sándor
  • Kálmán Melitta
  • Kiss Gábor Dávid
  • Nagy Benedek
  • Méreiné Berki Boglárka
  • 1 fő hallgatói képviselő

Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Bizottság

Elnök:
Deák István
Tagok:
  • Benkó-Szűcs Adrienn
  • Garamhegyi Ábel
  • Halmosi Péter
  • 3 fő hallgatói képviselő
  • tanácskozási joggal: Szobota Györgyi

Közgazdaságtani Doktori Iskola Tanácsa

Elnök:
Voszka Éva
  • Sávai Marianna
  • Bodnár Gábor
  • Udvari Beáta
Tagok:
  • Hetesi Erzsébet
  • Farkas Beáta
  • Lengyel Imre
  • Bajmócy Zoltán
  • tanácskozási joggal: 1 fő PhD hallgató

Társadalomtudományi Tudományterületi Doktori Tanács

Elnök:
Voszka Éva
Titkár:
Bajmócy Zoltán
Tagok:
  • Blutman László
  • Homoki Nagy Mária
  • Kovács Árpád
  • Farkas Beáta
  • doktorandusz hallgatói képviselő
Külső Tagok:
  • Kovács Levente
  • Szabó Béla
Póttagok:
  • Karsai Krisztina
  • Hetesi Erzsébet

Tudományos Bizottság

Elnök:
Voszka Éva
Titkár:
Vas Zsófia
Tagok:
  • Farkas Beáta
  • Hetesi Erzsébet
  • Lengyel Imre
  • Málovics György
  • Bajmócy Zoltán
  • Vilmányi Márton

Habilitációs Bizottság

Elnök:
Farkas Beáta
Titkár:
Kosztopulosz Andreász
Tagok:
  • Hetesi Erszébet
  • Lengyel Imre
Külső tagok:
  • Hámori Balázs
  • Csanádi Mária
Póttag:
Szanyi Miklós

Gazdasági Bizottság

Elnök:
Révész Balázs
Titkár:
Zákány Mónika
Tagok:
  • Lippai-Makra Edit
  • Nagy Benedek
  • Kovács György
  • tanácskozási joggal: Kovács Péter

Külső Kapcsolatok Bizottsága

Elnök:
Pusztai-Varga Ildikó
Titkár:
Kéri Anita
Tagok:
  • Prónay Szabolcs
  • Pelle Anita
  • Gébert Judit
  • Kürtösi Zsófia
  • Gyurkovics János
tanácskozási joggal:
  • Bödő Kinga
  • Maczkó Gabriella

Minőségbiztosítási Bizottság

Elnök:
Kovács Péter
Tagok:
  • Vilmányi Márton
  • Pusztai-Varga Ildikó
  • Megyeri Eszter
  • Kéri Anita
  • Farkas Zsóka
  • Imreh-Tóth Mónika

Esélyegyenlőségi Bizottság

Elnök:
Juhász Judit
Titkár:
Lipták Lilla
Tagok:
  • Szilágyiné Séra Zsuzsanna
  • Tóth Balázs
  • Szakálné Dr. Kanó Izabella
  • Tarjányi Margit
  • Bajmócy Zoltán
 

Szociális Bizottság

Elnök:
Kovács Péter
Titkár:
Szobota Györgyi
Tagok:
  • Gyáfrás Edit
  • 1 fő HÖK által delegált hallgatói képviselő