Konferenciafelhívás

Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar
InCoDeSME
Universitatea De Vest Din Timisoara

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar (SZTE GTK), a Fiatal Kutató Közgazdászok Egyesülete (FIKUK) és az Universitatea de Vest Din Timisoara (UVT)

2010. november 5-én, pénteken 9 órától
az SZTE GTK oktatási épületében (Szeged, Feketesas u. 28)

rendezi meg a

A KKV-k innovációs és együttműködési képességének, valamint fejlesztési lehetőségeinek vizsgálata a magyar-román határmenti térségben

című, HURO 0801/087 azonosító számú projektjének zárókonferenciáját.

Az előadások magyar, román és angol nyelvűek, magyar és román szinkrontolmácsolást biztosítunk. A konferencián való részvétel ingyenes, előzetes regisztrációhoz kötött. Ezúton jelezzük, hogy a rendezvény résztvevőinek száma limitált, ezért csak az első 60 regisztrálónak tudunk helyet biztosítani.

A projekt eredményei megtekinthetők a projekt honlapján.

9.00
9.20
Köszöntő
  • Dr. Hetesi Erzsébet dékán (SZTE GTK)