SZTE_GTK_sorrendmodostas_2024

Legyen a GTK az első! - Felvételi sorrendmódosítás július 10-ig

2024. június 11.

Miért szeretik annyira a GTK-t a szegedi közgazdászok? Miért érdemes az első helyen megjelölni Karunkat? Megtudhatod rövid összefoglalónkból, melyet hallgatóink véleménye alapján készítettünk.

1. INSPIRÁLÓ KÖRNYEZET

A Szeged szívében található Gazdaságtudományi Kar főépületének szépsége azonnal elbűvöli az ide érkezőket. A klasszikus és modern környezetet nagyszerűen ötvöző épületben a nyüzsgő aulától, a nyugodt társalgóig mindenki megtalálja a számára megfelelő helyszínt a feltöltődéshez vagy tanuláshoz. Aki pedig az egyetemen kívül keresi ezt, Szeged fiatalokkal teli belvárosában biztosan megtalálja számításait!

SZTE_GTK

2. SZÍNVONALAS OKTATÁS

Az SZTE GTK mindig naprakész, elismert oktatói gárdája rendkívül magas színvonalon tanítja a jövő nemzedékeit a Kar által kínált képzéseken. A GTK-n 3 felsőoktatási szakképzés, 4 alapképzés, 4 mesterképzés, valamint PhD képzés és egyéb szakirányú továbbképzések várják a tanulni vágyókat. A GTK felhozatalát erősítik az angol nyelvű képzések is, ahol nemzetközi környezetben, nemzetközi hallgatókkal együtt fejlődhetnek a leendő közgazdászok.

diplomaoszto2024

3. ÖSSZETARTÓ KÖZÖSSÉG

A Gazdaságtudományi Karon pezsgő hallgatói életnek köszönhetően (melybe gyakran az oktatók is bekapcsolódnak) a GTK-s hallgatók között nagyon szoros kapcsolat alakul ki. A közösség formálásáért a Hallgatói Önkormányzat, valamint a hallgatói klubok felelnek (GM Club, SZTE Marketing Klub, Pacioli Accounting Club), akik változatos programjaikkal színesítik a hétköznapokat (klubestek, szakestek, tanulmányi kirándulások). Ennek köszönhetően a hallgatók nem csak páratlan tudással, hanem életre szóló barátságokkal is gazdagodnak!

szakest

+1. LEHETŐSÉGEK TÁRHÁZA

A GTK-n kinyílik előtted a világ! Amellett, hogy itt lehetőséged lesz bepillantani a különböző tudományágakba, minden támogatást és gyakorlati tudást is megkapsz ahhoz, hogy azzal foglalkozz, ami igazán érdekel Téged. A képzéseinken elsajátított tudás minden téren megállja a helyét, az itt tanult látásmóddal biztosan valóra válthatod álmaidat! A kötelező szakmai gyakorlatnak köszönhetően belekóstolhatsz abba, hogy mivel is foglalkozik egy közgazdász a mindennapok során. Tudományos rendezvényeken, tanulmányi versenyeken (TDK, Prezilimpia) mérettetheted meg magad. Vállalati partnereink is bekapcsolódnak az oktatásba, így a félév során céges projekteken dolgozhatsz csapattársaiddal és kapcsolatot építhetsz.

osztondijatado

Maradt még benned kérdés, még többre lennél kíváncsi? Látogass el felvételi weboldalunkra, hogy elsőkézből tájékozódj Karunkról és a felvételi eljárásról!

Csatlakozz az aktuális tudnivalókért zárt Facebook csoportunkhoz és ismerd meg leendő évfolyamtársaidat!

Legyen a GTK az első, és indítsd velünk életed egyik legmeghatározóbb időszakát!