Emerita-emeritus_1800_x_980_keppont

Professor Emerita és Professor Emeritus kitüntető címek a Karon

2024. július 30.

A Szegedi Tudományegyetem Szenátusa Professor Emerita és Professor Emeritus címet adományozott Karunk két oktatójának.

A címet olyan az oktatásban és kutatásban odaadó felelősségérzettel tevékenykedő oktatóknak adják át, akik maradandó eredményeikkel, valamint a fiatal oktatók-kutatók támogatásával és a tehetséggondozásban végzett tevékenységükkel nemzedékek számára szolgálnak példaként.

Szívből gratulálunk , Prof. Dr. Hetesi Erzsébet, az Üzleti Tudományok Intézetének egyetemi tanárának, valamint Dr. Lengyel Imre, a Gazdaságtudományi Kar Közgazdaságtani és Gazdaságfejlesztési Intézetének nyugalmazott egyetemi tanárának az elismerő címekhez!

Az átadóról szóló teljes beszámoló a Szegedi Tudományegyetem weboldalán található.