Ecocamp tábor

Középiskolás vagy? - Jelentkezz az Ecocamp táborba!

2022. április 28.

Abban ugye egyetértünk, hogy pénzügyei mindenkinek vannak? És az ideális az, ha ért is hozzá?

Az EcoCamp programját arra találtuk ki, hogy egy nyári, jó hangulatú táborban szerezhess ismereteket pénzügyekről és gazdaságról, ráadásul megtudhasd, mi foglalkoztatja a közgazdászokat, merre tartanak most a kutatások. Mindemellett részt vehetsz egy igazi csapatépítő tréningen, ahol önmagad megismerése mellett sok érdekes ember barátságát is megnyerheted.

Tehát, jelentkezz az EcoCamp-be, ha
- szeretnéd jól kezelni pénzügyeidet
- érdekel, mivel foglalkoznak a közgazdászok
- kíváncsi vagy, milyen egy igazi csapatépítő tréning
- ideje lenne érvényesülési képességeidet fejleszteni
- ha jó lenne kipróbálni egy teljes hétre az egyetemi hangulatot.

A tábor ingyenes. A résztvevőknek térítésmentesen biztosítunk szállást, napi háromszori étkezést, illetve részvételt a szabadidős programokon.

A jelentkezés határideje 2022. május 31.

A jelentkezéshez tanári ajánlás szükséges(!), melyben egy középiskolában tanító kolléga támogatja a jelölt EcoCamp táborban való részvételét. Az ajánlás elkészítéséhez szükséges sablon letölthető innen.

Mivel a táborban összesen 30 diák vehet részt, így a jelentkezéseket az alábbi szempontok szerint rangsoroljuk:
- tanulmányi átlag,
- továbbtanulási cél,
- érdeklődési kör,
- versenyeredmények (a jelentkezésnek nem feltétele, de a kiválasztásnál előnyt jelenthet).