Pénzügyi jogi akadémia

Pénzügyi Jogi Akadémia

Banki, pénzügyi tanfolyamok kedvezményes áron közgazdász hallgatók számára!

A Magyar Nemzeti Bank és a Pénzügyi Békéltető Testület, a Budapest Institute of Banking közreműködésével a Pénzügyi Jogi Akadémia programsorozat keretében várja a jog- vagy közgazdász hallgatókat, és a jogász vagy közgazdász végzettségű érdeklődő fiatalokat képzésére.

A képzés során elsajátíthatják a pénz- és tőkepiacot bemutató ismereteket, feltérképezik a pénzpiaci és tőkepiaci szolgáltatásokat, valamint a biztosítási szektorban alkalmazandó szabályozást és gyakorlatot. Megismerkednek az általuk is igénybe vett pénzügyi szolgáltatások gyakorlati működésével, megérthetik a pénzügyi folyamatokat, átfogó képet kaphatnak a pénzügyi szektor szereplőiről és a Magyar Nemzeti Bank működéséről. A képzés egyetemi hallgatók számára kedvezményes áron végezhető el.

A jelentkezési határidő 2021. szeptember 10.

További információ elérhető itt.

Dr. Pelle Anita szakfelelős

Szegeden születtem, azóta itt élek, ám már gyerekként is sokat utaztam Európában, és 15 évesen az USA-ba is eljutottam egy iskolai csereprogram keretében.