SZINTE GTK

Szeptembertől a GTK-n fogsz tanulni?

Amennyiben igen, úgy jelentkezz a Szinte GTK 2022 nevezetű zárt Facebook csoportba! Ismerd meg leendő évfolyamtársaidat, értesülj a legfontosabb tudnivalókról és légy része közösségünknek már most.

A Szinte GTK 2022 egy zárt Facebook csoport, amelyet az SZTE hallgatói nagyköveteinek Gazdaságtudományi Karra járó hallgatói kezelnek, ők a #sztesók. Ezen a helyen megtalálsz minden információt, amelyre a szeptemberi iskolakezdésig szükséged lehet. A csoportba szeretettel várjuk a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karát megjelölő, 2022. szeptemberében első félévüket megkezdő hallgatókat.

Csatlakozok!

Érettségi After 2022

Szívesen kieresztenéd a gőzt mielőtt megtudod, hogy felvettek az Egyetemre? Van egy jó hírünk a számodra: Érettségi after partyt szervez a Szegedi Tudományegyetem!