A GTK OTDK sikerei

Országos kitüntetések: Pro Scientia és Mestertanári Aranyérem, OTDT-kitüntetések

A TDK-tevékenység legmagasabb, országos kitüntetése hallgatók számára a Pro Scientia Aranyérem, témavezetők számára pedig a Mestertanári Aranyérem. A kitüntetések odaítéléséről kétévente, az OTDK évébén dönt az Országos Tudományos Diákköri Tanács.

Az SZTE GTK-n folyó magas színvonalú TDK munka eredményeként 2009-ben karunkon egy hallgató Pro Scientia Aranyérem (Udvari Beáta), egy oktató pedig Mestertanári Aranyérem (Prof. Dr. Lengyel Imre) kitüntetésben részesült. E sorozatot folytatva kimagasló TDK-szervezési és témavezetői munkájának elismeréseként 2013-ban Dr. Lukovics Miklós, 2017-ben pedig Dr. Udvari Beáta részesült Mestertanári Aranyérem kitüntetésben.

Az OTDK-k Közgazdaságtudományi Szekciójában elért GTK-s sikerek

A 2019. évi Országos Tudományos Diákköri Konferencia I.-III. helyezései

Név Helyezés Témavezető(k)
Chen Xi I. Dr. Kincsesné Dr. Vajda Beáta
Giulia Filoso I. Dr. Révész Balázs
Kelemen Dóra I. Dr. Vas Zsófia
Szenek Fanni – Zubor Melissza I. Dr. Elekes Zoltán – Juhász Sándor
Antal Tibor Kende II. Dr. Kiss Gábor Dávid – Dr. Kosztopulosz Andreász
Gyulai Zsófia II. Dr. Révész Balázs
Rácz Tamás Attila III. Dr. Kovács György
Tóth Benjámin Barnabás III. Dr. Prónay Szabolcs
Gábor Brigitta Különdíj Dr. Lukovics Miklós
Vizi Noémi Különdíj Dr. Lukovics Miklós
Schäffer Noémi Enikő Különdíj Méreiné Berki Boglárka
Zhao Dan Különdíj Dr. Udvari Beáta

A 2017. évi Országos Tudományos Diákköri Konferencia I.-III. helyezései

Név Helyezés Témavezető(k)
Lipták Lilla I. Dr. Prónay Szabolcs
Repisky Máté I. Farkas Gergely
Csontos Blanka II. Dr. Prónay Szabolcs
Kuruczleki Éva II. Dr. Kovács Péter
Tar Tímea II. Dr. Kazár Klára
Szpisják Nóra II. Dr. Udvari Beáta
Szűcs Petra III. Dr. Lukovics Miklós

A 2015. évi Országos Tudományos Diákköri Konferencia I.-III. helyezései és különdíjai

Név Helyezés Témavezető(k)
Honti Tamás – Kerekes Gréta I. Prónay Szabolcs
Juhász Judit I. Málovics György
Kéri Anita I. Hetesi Erzsébet
Kovács Eszter I. Kosztopulosz Andreász
Medovarszky Ivett I. Ván Hajnalka
Repisky Máté I. Farkas Gergely
Schuszter Tamás I. Kiss Gábor Dávid
Fiedler Szandra II. Imreh Szabolcs
Méreiné Berki Boglárka II. Málovics György
Rádóczi Zsolt – Gombos Nándor II. Ván Hajnalka
Juhász Sándor III. Prof. Dr. Lengyel Imre
Molnár Gabriella – Zuti Bence III. Lukovics Miklós, Kotosz Balázs
Vincze Dalma III. Hetesi Erzsébet
Polyák Orsolya Különdíj Kosztopulosz Andreász
Laczi Renáta Különdíj Pelle Anita

A 2013. évi Országos Tudományos Diákköri Konferencia I.-III. helyezései és különdíjai

Név Helyezés Témavezető(k)
Dancsik Bálint I. Kovács György
Fodor Renáta Kitti I. Málovics György
Huszár Sándor I. Udvari Beáta
Kasza Irén Éva I. Majó Zoltán
Keszeg Mária I. Farkas Gergely
Schuszter Tamás – Uhrin Ákos I. Udvari Beáta
Bene Bence II. Hetesi Erzsébet
Kis Katalin II. Udvari Beáta
Felföldi Tibor Attila II. Málovics György, Kovács Péter
Lakó Dániel II. Hetesi Erzsébet
Molnár Gabriella – Zuti Bence II. Lukovics Miklós
Fazekas Anita III. Majó Zoltán, Gulyás László
Rádóczi Zsolt III. Deák István, Ván Hajnalka
Basic Alexandra III. Hetesi Erzsébet
Uhrin Ákos III. Udvari Beáta
Alexiev Péter Alexander Különdíj Kosztopulosz Andreász
Beke Eszter Különdíj Ván Hajnalka
Fekete Boglárka Különdíj Pelle Anita
Martus Bettina Különdíj Udvari Beáta
Pap Katalin Különdíj Révész Balázs

A 2011. évi Országos Tudományos Diákköri Konferencia I.-III. helyezései

Név Helyezés Témavezető(k)
Berki Viktor I. Révész Balázs
Köteles Kitti és Vincze Nikolett Noémi I. Farkas Gergely
Mező Júlia Veronika I. Udvari Beáta, Lukovics Miklós
Palásti Luca I. Hetesi Erzsébet
Czékus Ábel II. Udvari Beáta, Lukovics Miklós
Kertmegi Norbert II. Hetesi Erzsébet
Schulz Gábor II. Lengyel Imre
Bagi Noémi III. Málovics Éva
Dancsik Bálint III. Farkas Beáta
Kazár Klára III. Kovács Péter
Lupsea Évea III. Udvari Beáta, Lukovics Miklós

A 2009. évi Országos Tudományos Diákköri Konferencia I.-III. helyezései és különdíjai

Név Helyezés Témavezető(k)
Darazsacz Péter – Szlatárovics László I. Kosztopulosz Andreász
Hoczopán Orsolya I. Lukovics Miklós
Rittgasszer Imola I. Lengyel Imre, Kovács Péter
Tóth Mónika I. Málovics György
Udvari Beáta I. Lukovics Miklós
Vas Zsófia I. Lengyel Imre
Bekk Éva – Olasz Orsolya – Schulz Gábor III. Hetesi Erzsébet, Málovics György
Jankó László – Tari Szabolcs III. Koszopulosz Andreász
Ádám Zsuzsa – Csovcsics Andrea – Kóródi Katalin Különdíj Hetesi Erzsébet
Kiri Marietta Különdíj Imreh Szabolcs
Takács Klára – Végh Marcell Zoltán Különdíj Bajmócy Zoltán

A 2007. évi Országos Tudományos Diákköri Konferencia I.-III. helyezései

Név Helyezés Témavezető(k)
Kiss Gábor Dávid I. Halmosi Péter, Málovics Éva, Tóth László
Kiss Gábor Dávid – Vajda Beáta I. Kosztopulosz Andreász
Vajda Beáta II. Málovics Éva
Veres Mihály Zoltán III. Csillik Péter
Rózsa Gergely III. Szegő Szilvia
Mák István III. Kovács György
Kaszaki Zoltán III. Málovics György
Klepeisz Dóra – Ladányi Krisztián – Müller Zsuzsanna – Túri Andrea III. Hetesi Erzsébet

A 2005. évi Országos Tudományos Diákköri Konferencia I.-III. helyezései

Név Helyezés Témavezető(k)
Leier János I. Lengyel Imre, Bajmócy Zoltán
Sey Noémi I. Révész Balázs
Baráth Andrea II. Czagány László
Kozmács István Dániel – Somodi Péter – Tóth Edit II. Hetesi Erzsébet
Tóth Ágnes II. Kürtösi Zsófia
Nagy Zsuzsa III. Lengyel Imre

A 2003. évi Országos Tudományos Diákköri Konferencia I.-III. helyezései

Név Helyezés Témavezető(k)
Lukovics Miklós I. Lengyel Imre
Makra Zsolt I. Buzás Norbert, Kosztopulosz Andreász
Ribizsár István I. Buzás Norbert
Patik Réka II. Lengyel Imre
Bajmócy Zoltán II. Lengyel Imre
Lengyel Balázs II. Vass Csaba
Vadász Csaba II. Garamhegyi Ábel
Wolfárd Orsolya III. Lengyel Imre

A 2001. évi Országos Tudományos Diákköri Konferencia I.-III. helyezései

Név Helyezés Témavezető(k)
Csonka Orsolya – Lengyel István I. Zara Csaba
Pápai Anna Mária I. Lengyel Imre
Dobó Eszter – Kálóczi Szilvia I. Lengyel Imre
Hollender Szilvia – Szakál János I. Révész Balázs
Zsolnai Alíz – Szécsi Gábor I. Botos Katalin, Égető Emese
Keszthelyi Krisztián I. Tóth Tamás
Fodor Gabriella – Tarjányi Margit II. Vilmányi Márton
Vas Réka II. Kukla Mária
Májer Károly – Szabó Sámuel III. Kovács György

Az 1999. évi Országos Tudományos Diákköri Konferencia I.-III. helyezései, különdíjai

Név Helyezés Témavezető(k)
Vilmányi Márton – Majó Zoltán I. Buzás Norbert
Kriston Adrienn – Nyíri Zoltán III. Kukla Mária
Papp Gábor III. Nagy Elemér
Simon Gábor III. Botos Katalin
Kürtösi Zsófia – Imreh Szabolcs – Vilmányi Márton – Majó Zoltán – Harsányi Róbert Különdíj Sallai Miklós

Friss Hírek

Friss Hírek RSS

Az SZTE GTK július 2-án rendezte volna meg a hagyománynak tekinthető diplomaosztó ünnepségét a József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A járványhelyzet azonban gátat szabott a rendezvénynek és a végzett közgazdászok méltó módon történő elbúcsúztatásának egyaránt.

Események

Rendezvénynaptár *