entrepoly_week

The Entrepoly week – „komoly játék” a EUGLOH programjai között

2020. november 13.

Vállalkozókészséget fejlesztő online tréninget szervez az SZTE a EUGLOH projektben 2020. november 23-a és 26-a között.

Link küldésLink küldés

A gamifikáció olyan tanulást és módszert jelent, amely játékosítva segít elsajátítani a komoly, tudományos tartalmakat. A EUGLOH projektben 2020. november 23-a és 26-a között, az Entrepoly week keretében a vállalkozókészség fejlesztése lesz a középpontban, méghozzá online játékok segítségével. A konzultációk, csapatfeladatok és a folyamatos mentorálás mellett tehát a résztvevők egy izgalmas, több pályából álló programot teljesítenek, miközben olyan készségeik fejlődnek, mint például a kreativitás, interaktivitás és jövőkép alkotás.

Az angol nyelvű, online tréningre képzéstől függetlenül bárki jelentkezhet a EUGLOH szövetség egyetemeiről 2020. november 16-ig. További információ és regisztráció itt elérhető.

Link küldésLink küldés