GTK 2021. Július

2021. július 28.

Nem sikerült bekerülnöd a megjelölt szakokra? Esetleg mostanra fogalmazódott meg benned a gondolat, hogy kipróbálnád milyen az élet egyetemistaként, de lemaradtál a jelentkezésről? Ne csüggedj, még mindig nem késő. Jelentkezz hozzánk pótfelvételi eljárás keretében és legyél Te a jövő közgazdásza! ☺

2021. július 23.

Az SZTE Innovációs Díj 2021-es pályázatán, a „Leginnovatívabb kutatómunka a bölcsészettudományok és társadalomtudományok területén” kategória díjazottjai között szerepelnek oktatóink.

2021. július 21.

Az SZTE Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Bizottság 2021. július 20. napján rangsorolta az ösztöndíjra pályázókat. A jelentkezők az egyszerűsített jogorvoslati kérelmüket az oktatási rektorhelyettesnek címezve, a Dékáni Hivatalba juttathatják el legkésőbb 2021. július 26. (hétfő) éjfélig.

2021. július 20.

A programot júliusban, online formában rendezték meg, amelyen karunk oktatója is képviseltette magát.

2021. július 14.
2021. július 13.

A 2020-as tanév pandémiás helyzete nem csak az egyetemek kényszerű bezárását hozta magával, hanem felgyorsult a felsőoktatás digitális ökoszisztémájának megszilárdulása is.

2021. július 13.

2021. május 06.

Érdeklődsz az ÚNKP ösztöndíj iránt? Esetleg kérdéseid merültek fel? Segítünk megválaszolni őket! Dr. Udvari Beáta online tájékoztatót tart az ösztöndíj pályázattal kapcsolatban, ahol feltehetitek kérdéseiteket.