7. Városmarketing verseny

7. Városmarketing Verseny - Jelentkezz csapatoddal!

A Miskolci Egyetem, Marketing és Turizmus Intézete 7. alkalommal rendezi meg a Városmarketing Versenyt, mely egy csapatverseny a határon inneni és túli magyar egyetemisták számára.

A verseny célja: A "megbízó" városok számára - általuk a három lehetőségből választott - egy témában fejlesztési és marketingstratégiai gyakorlati javaslatok, megoldások kidolgozása.

Választható témák:

Vonzerőfejlesztés

Belső marketing digitális megoldásokkal

Kisvárosi márkaépítés

Feladat: 20-40 oldalas prezentáció készítése és bemutatása (kiegészítő elemzések, kreatív anyagok mellékelhetőek)

Maximum 3 fős csapatok pályázhatna tanári konzulenssel, a honlapon szereplő városlistából - rövid indoklással - választva témát.

Város- és témaválasztó nevezési határidő: 2021. november 30.

Pályázat leadási határideje: 2022. február 7.

Szóbeli prezentáció a regionális elődöntőkön: Budapest, Győr, Miskolc, Pécs, Szeged.

Országos döntő: 2022. február 25. Miskolc

Díjak:

1. helyezett: 600.000 Ft + 100.000 Ft a csapat konzulensének

2. helyezett: 300.000 Ft + 100.000 Ft a csapat konzulensének

3. helyezett: 150.000 Ft + 100.000 Ft a csapat konzulensének

Különdíjak

További részletek és nevezés a verseny honlapján!

7. Városmarketing verseny

Hetesi Erzsébet

Egy Tolna megyei pici faluban, Majoson születtem, de Baranyában, Mágocson nőttem fel, ott jártam általános iskolába, majd miután megnyertem egy megyei matematika versenyt, középiskolás koromban Pécsre kerültem matematika-fizika tagozatra.