SZTE GTK –Toastmasters Tudományos Prezentációs Verseny

2017. március 24.

Április 10-én délután gyere és mutasd meg, hogy Te vagy a legjobb előadó!

Prezentációs versenyt hirdetünk azok számára, akik tehetséget és kedvet éreznek magukban ahhoz, hogy egy tudományos témát a közönség számára érthetően, a modern prezentációs eszközök segítségével bemutassanak. Az első helyezettet a Tostmasters mentorai készítik fel az SZTE Tehetségpont egyetemi szintű prezentációs versenyére.

Ebben az évben 24 tudományos közlemény közül lehet választani angol, vagy magyar nyelven. Egynek egy olyan szeletét kell bemutatni, ami a közönség számára érdekes, érthető, emlékezetes. A prezentációk nyelve: angol, vagy magyar.

Magyar nyelvű választható tanulmányok ITT találhatók!

Letölteni (első szerző+évszám) INNEN lehetséges!

A prezentációk hossza 8 perc lesz, amit megbeszélés és a zsűri értékelése követ. A kivetítő használata elvárt, de a diasor bármilyen technikával készülhet, aminek a lejátszására az átlagos egyetemi számítógépek alkalmasak.

A prezentációk feltöltése kötelező a versenyt megelőző nap éjfélig az ALÁBBI felületre!

Ha külön szolgáltatás kell a lejátszáshoz (pl.:prezi.com), akkor is kérünk pdf formátumú feltöltést. Az egyetemi gépeken Office 2010, Firefox és VLC van telepítve. Egyedi szoftverek telepítésére nincs mód, saját laptop nem használható a kivetítéshez. Makrók használata nem javasolt, mert az egyetemi gépek biztonsági beállításai blokkolhatják.

Jelentkezési lap ITT található!
Jelentkezési határidő: április 7.

További részletek az ALÁBBI linken találhatók!

Ha bármilyen kérdésed van ide fordulhatsz: Farkas Gergely, tanársegéd, farkas.gergely@eco.u-szeged.hu

CfP1