Információk a diplomaosztó ünnepségről

2017. június 28.

A Gazdaságtudományi Kar Diplomaosztó Ünnepségére 2017. július 7-én (pénteken) az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében (Szeged, Ady tér 10.) kerül sor.

Az alapképzésen, valamint felsőoktatási szakképzésen végzett hallgatók okleveleinek átadó ünnepsége 10.00 órakor kezdődik. Az ünnepség előtt tájékoztatót és próbát tartunk, melyen a részvétel kötelező. Ezért minden Jelölt pontos megjelenésére feltétlenül számítunk, legkésőbb 8.30-kor!

A vendégek 9.30-tól foglalhatják el a helyüket.

A mesterképzésen, valamint szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók okleveleinek átadó ünnepsége 13.00 órakor kezdődik. Az ünnepség előtt tájékoztatót és próbát tartunk, melyen a részvétel kötelező. Ezért minden Jelölt pontos megjelenésére feltétlenül számítunk legkésőbb 11.30-kor!

A vendégek 12.30-tól foglalhatják el a helyüket.

Fényképezés és videózás csak a nézőtérről engedélyezett, a vendégek a színpadra nem mehetnek fel.

A diplomaosztón hivatásos fotós fog felvételeket készíteni. A képeket az SZTE Alma Mater honlapján (www.sztealmamater.hu) lehet majd elérni. Nincs más teendő, mint regisztrálni a honlapra, majd belépés után jelentkezni a "GTK Diplomaosztó 2017. július" elnevezésű zárt csoportba, ahol elérhetőek lesznek az ünnepségen készült fotók.

Az ünnepségek után van lehetőség a talárban való fotózásra.

Az ünnepségen csak az a jelölt veheti át diplomáját, akinek nincs rendezetlen tartozása, valamint az előírt nyelvvizsga követelményt teljesítette, és az eredeti nyelvvizsga bizonyítványt a Tanulmányi Irodán bemutatta.

Amennyiben a diploma átadó ünnepségen nem tud megjelenni, szíveskedjék nyilatkozni az oklevél átvételének módjáról! A diplomák postázását a diplomaosztó ünnepséget követő héten kezdjük meg. Személyes átvételre 2017. július 12-től lesz lehetőség, munkanapokon 10 és 12 óra között a Tanulmányi Irodában. Meghatalmazott által történő átvétel esetén a meghatalmazásnak tartalmaznia kell a két tanú adatait (név, lakcím, személyi igazolvány szám, aláírás).