Nyílt nap a GTK-n

2017. december 14.

A jövő közgazdászai a GTK nyílt napján ismerhették meg képzéseinket és a legendás GTK-életérzést

2017. december 11-én 9 órától nyílt napra várta a középiskolásokat a GTK. A program tájékoztató előadásokkal kezdődött az ösztöndíj lehetőségekről, az Erasmus+ programról és a diákhitelről. A GTK HÖK a közgazdász-élet napos oldalát mutatta be, a bálokat és közösségi programokat.

Hogy könnyebb legyen szakot választani, a jövendőbeli egyetemisták Dr. Vilmányi Márton, Dr. Prónay Szabolcs és Dr. Kosztopulosz Andreász segítségével részletesen ismerhették meg a gazdálkodási és menedzsment, a kereskedelem és marketing, illetve a pénzügy és számvitel képzéseket. A nap folyamán a diákok találkozhattak a Hageni távegyetem képviselőivel, és megismerkedhettek a német nyelvtanulási lehetőségekkel is. 12 órától a GTK oktatói várták interaktív foglalkozásokkal a közgazdásznak készülő diákokat: statisztika, marketing, piackutatás, pénzügy, számvitel, hálózatkutatás, menedzsment, gazdaságpszichológia, német nyelvóra – a rendkívüli tanórák segítségével mindenki kaphatott egy kis előzetest az egyetemi oktatásból. A GTK dékánja, Dr. Kovács Péter szülői konzultációra várta az érdeklődőket.

Az előadásokkal párhuzamosan a hallgatói szervezetek, kollégiumok standjainál is lehetett értékes információkhoz jutni.

Az egynapos program sok-sok érdeklődőt vonzott, akiket szeretettel várunk szeptemberben!

A GTK Nyílt napszámokban

• 400-nál több résztvevő