simonyi_business_and_economic_development_center

Jelentkezz Te is a Simonyi International Video Pitch versenyre!

2016. március 07.

Az SZTE GTK is csatlakozott a Simonyi International Video Pitch versenyhez.

Nyerj akár 2000 $-t!
Csak annyi a dolgod csapatoddal, hogy készítsetek az ötletről egy maximum 3 perces videót, legyetek kreatívak, és nyerjetek!

A Simonyi Nemzetközi Videó Pitch Verseny egy teljes egészében az Interneten zajló pitch verseny, amit a Simonyi Üzlet- és Gazdaságfejlesztési Központ az Ohio University Entrepreneurship Center-rel együtt indított útjára 2013-ban.

A verseny célja, hogy az ötletgazdák, mindkét oldalról egy nemzetközileg látható környezetben meritkezzenek meg, mely során magyar-amerikai szakértői bizottság mond véleményt a három perces pitch videójukról, valamint a kísérő dokumentumokról. A verseny pénzdíjas, amit évről évre az intézmények és független donátorok adnak össze. A pénzjutalmon túl a verseny kiemelt célja, hogy összekösse az ohio-i és a Simonyi Vállalkozói Ökoszisztémát, s hogy közös, transzatlanti vállalkozói aktivitást inspiráljon, gerjesszen.

A versenyben a résztvevők, akik lehetnek már működő vállalatok is, egy három perces videót töltenek fel egy Internetes platformra, amit a szakmai zsűri véleményez és rangsorol. A versenyben 2015-től a Szegedi Tudományegyetem is részt vesz. 2016-tól pedig a következő intézményeket vonták be: Pécsi Tudományegyetem – Simonyi Business and Economic Development Center (HU), Ohio University’s Center for Entrepreneurship (USA), University of Botswana (Botswana), Indiana University of Pennsylvania (USA), Swansea University (Wales), Szegedi Tudományegyetem – Gazdaságtudományi Kar (HU).

Jelentkezési/beküldési határidő: 2016. április 1.

További információk ITT!