sztekedvezmenyek

SZTE Kedvezmények

2016. május 03.

Az alábbi cikkünkből megtudhatjátok, mi is az az SZTE Kedvemények, ki és hogyan veheti igénybe

1. Mi is az az SZTE Kedvezmények, és kik számára érhető el?

Az SZTE Kedvezmények, ahogy a nevéből is adódik, egy kedvezményrendszer, melybe összegyűjtöttük Szeged legjobb diákkedvezményeit, így nem kell külön böngészniük a hallgatóknak, hogy hova is érdemes menni szórakozni, ebédelni vagy éppen beköttetni a szakdolgozatukat.
Az SZTE dolgozói számára is készültünk kedvezményekkel, melyeket Egyetemi Azonosító Kártyájuk segítségével tudnak igénybe venni.

1. Szükséges regisztráció a kedvezmények igénybe vételéhez?

Nem, alapvetően nem szükséges. Ami a legfontosabb az SZTE-s diákok részéről, hogy érvényes diákigazolvánnyal rendelkezzenek, mivel ennek felmutatásával jogosultak a kedvezményekre. Az SZTE dolgozóknak pedig igényelniük kell Egyetemi Azonosító Kártyát, melyet a TIK Ügyfélszolgálatán tudnak megtenni a megadott időpontokban.
Weboldalunkon lehetséges a regisztráció, ami után hasznos és érdekes információkkal látjuk el a feliratkozókat.
Az alábbi linken tudnak regisztrálni az érdeklődők: http://www.un1v.hu/regisztracio,

1. Hogyan válik valaki jogosulttá, és mennyi ideig jogosult?

Amennyiben a Szegedi Tudományegyetemen tanul, aktív státusszal rendelkezik, mindemellett érvényes, illetve az adott félévnek megfelelő diákmatrica található a diákigazolványán, máris jogosult minden kedvezményre. Értelemszerűen mindez addig tart, amíg a diákigazolvány érvényessége. Az SZTE dolgozók esetében a munkaviszony fennállása alatt vehetők igénybe a kedvezmények.

1. Milyen típusú kedvezmények vannak?

Igazán széles skálán mozognak a kedvezmények, hiszen pizzériától kezdve a fénymásoló szalonokon át számos helyen igénybe vehetőek. Az SZTE Füvészkertben és a Szegedi Nemzeti Színházban is válthatnak jegyet olcsóbban, sőt a jogosítvány megszerzéséhez kapcsolódó ajánlatok is megtalálhatóak a weboldalunkon. Akár mondhatnánk azt is, hogy majdnem minden megtalálható a kedvezményrendszerben, ami az egyetemi évekhez és a diákélethez kapcsolódik.

1. Hol található a kedvezményt adók listája?

A kedvezményrendszerben található elfogadóhelyek teljes listája a www.sztekedvezmenyek.hu weboldalon található. Emellett mindenki figyelmébe ajánljuk facebook oldalunkat, amit SZTE Kedvezmények néven találnak meg, mivel folyamatos nyereményjátékokkal és érdekességekkel várunk mindenkit.

1. Milyen gyakran változik ez a lista?

Ez egy félévente frissülő listát jelent, de többször előfordul, hogy időközben is csatlakoznak a kedvezményrendszerhez. Ezért is érdemes folyamatosan figyelemmel követni a változásokat. Az új elfogadóhelyeket természetesen facebook oldalunkon is kommunikáljuk.