banner_innovacios_dij

SZTE Innovációs díj - Pályázati felhívás

2016. február 11.

Innovációs díjat hirdet a Szegedi Tudományegyetem

A páláyzat célja az egyetem azon kutatóinak, valamint hallgatóinak támogatása, akik az egyetemhez kötődő kutatómunkájuk során olyan tudományos eredményt, innovatív megoldást dolgoztak ki, amely szellemi alkotásnak minősül és üzleti szempontból hasznosítható lehet.

Pályázni 5 kategóriában lehet: leginnovatívabb TDK munka; leginnovatívabb PhD munka; leginnovatívabb kutatómunka a műszaki tudományok területén; a természettudományok és élettudományok területén; valamint a bölcsészettudományok vagy társadalomtudományok területén.

Kategóriánként a nyertes pályázó oklevelet és pénzjutalmat kap.

A pénzjutalom mértéke kategóriánként:

1. Leginnovatívabb TDK munkáért 250.000 Ft, amely hallgatói bruttó bérként kerül kifizetésre.
  2. Leginnovatívabb PhD munkáért 400.000 Ft, amely hallgatói bruttó bérként kerül kifizetésre.
  3. Leginnovatívabb kutatómunkáért a műszaki tudományok területén bruttó 800.000 Ft, hozzáférés elkülönített témaszámon, az SZTE-n hatályban lévő pénzügyi elszámolási szabályok betartása mellett.
  4. Leginnovatívabb kutatómunkáért a természettudományok és élettudományok területén bruttó 800.000 Ft, hozzáférés elkülönített témaszámon, az SZTE-n hatályban lévő pénzügyi elszámolási szabályok betartása mellett.
  5. Leginnovatívabb kutatómunkáért a bölcsészettudományok és társadalomtudományok területén bruttó 800.000 Ft, hozzáférés elkülönített témaszámon, az SZTE-n hatályban lévő pénzügyi elszámolási szabályok betartása mellett.

További információk itt!