Ecodemia
Duda Ernő: Ötlettől a sikerig – esettanulmányok sikeres vállalkozások karrierjéről

2013. április 16.

Városi legendák első kézből: a Boci Tejivó és az Antikvarium.hu sikeréről

2013. április 18. 18:00 GTK Aula

Aki múlt hét csütörtökön meghallgatta a Copy General-storyt, bizonyára számít a folytatásra. Ezen a héten két szegedi sikertörténet részleteit tudhatjuk meg: az előadás témája a Boci tejivó és az Antikvárium.hu legendás születése.

Az Ecodemia rendezvénysorozat keretében 2013. április 18-án 18 órától a Gazdaságtudományi Kar Aulájában tart rendhagyó előadást Duda Ernő, a Solvo Biotechnológiai Zrt. elnök-vezérigazgatója Két szegedi vállalkozás története: Antikvarium.hu és Boci Tejivó címmel.

A három részes előadássorozat második estéjén az alapötlettől a megvalósításig kísérhetjük nyomon két sikeres vállalkozás történetét - a tantermi előadások hagyományos módszertanával szakítva, az alapító cégvezető szemszögéből fontosnak talált események és storyk kapcsán.

Csütörtök este választ kaphatunk a következő kérdésekre:
Hogyan képes egy tejivó nagyobb forgalmat bonyolítani, mint a McDonald’s?
Hogyan lehet egy klasszikus kisbolti tevékenységből vállalatot építeni?

Mindenkit szeretettel várunk, akit érdekelnek a sikeres vállalkozások műhelytitkai, és egy remek hangulatú estén örömmel tanul a tapasztaltabbtól!

CIB_CMYK